Kollár: Na zmeny je v Hlohovci silná objednávka

Čo bolo pre vás hlavnou motiváciou pre ohlásenie kandidatúry?

– Na jednej strane osobná skúsenosť s neochotou a nekompetentnosťou pri riešení problému horiacej skládky pri Hlohovci a tiež to, že sa cítim v najlepšom veku a slušne profesijne vybavený pustiť sa do rozvoja desaťročia zanedbávaného mesta v čase, keď je na takéto riešenie v Hlohovci silná objednávka. Viac..


M. Kollár: Hlohovčania si zaslúžia lepší Hlohovec

Politických strán na komunálnej úrovni už majú ľudia plné zuby. Miroslav Kollár je presvedčený, že Hlohovčanom treba ponúknuť slušnú, neskorumpovanú a nestranícku alternatívu. Viac..


Naše mesto umiera. Aktivista Kollár sa na to nemieni prizerať

V novembri tohto roka si budeme voliť nového primátora aj poslancov mestského zastupiteľstva. Niet preto divu, že už začiatkom roka sa začali šíriť zaručené správy o tom, kto bude a kto nebude kandidovať za primátora Hlohovca. Jedným z nových mien v hre je aj Hlohovčan, v posledných rokoch známy najmä z boja proti horiacej a zapáchajúcej skládke Vlčie hory, Miroslav Kollár. Viac..


O post primátora v Hlohovci sa uchádza Miroslav Kollár

“Mám chuť, sily, akurátny vek a verím, že aj schopnosti, ktoré by v spolupráci s ďalšími šikovnými Hlohovčanmi mohli naše mesto po desaťročiach úpadku opäť postaviť na nohy a urobiť z neho lepšie miesto pre život,” povedal. Viac..


Miroslav Kollár oficiálne oznámil záujem stať sa primátorom Hlohovca

Prvý oficiálny kandidát na post primátora je známy. Miroslav Kollár oznámil na svojom blogu ambíciu stať sa po novembrových voľbách prvým mužom Hlohovca. Viac…


Od SME by som čakal iný prístup

Na serióznych médiách mi prekáža hrubá povrchnosť a bulvarizácia, tvrdí v otvorenom rozhovore pre SME.sk Miroslav Kollár.

Ako dnes na vás pôsobia slovenské médiá?
Pohybujem sa medzi ľuďmi, ktorí na ne majú kritický pohľad, a ani ja si nemyslím, že je to na Nobelovu cenu. Na druhej strane sa zásadne nelíšia od toho, v akom stave je celá spoločnosť. Viac…